Náš tým

Vedoucí lékař stomatolog Hovhannisyan Anuše

Pochází z Jerevanu, Arménská Republika.

 

1985-1990
Yerevan State Medical University after Mkhitar Heratsi.
1993-2000 Státní stomatologická poliklinika č.1 v Jerevanu-praktický zubní lékař.
2000-2009 Soukromá zubní ordinace Stomalux v Jerevanu-vedoucí lékař.
2010-2011 Prague city dental -praktický zubní lékař.
2012- Soukromá zubní ordinace Stomalux v Praze-vedoucí lékař.

Členství v odborných společnostech:

Mezinárodní arménská stomatologická společnost
Česká stomatologická komora

 

Navasardyan Sona DiS
Dentální hygienistka

Vybavení ordinace

Planmeca Compact i

Objevte krásu kompaktní digitální stomatologické soupravy


Dokonalá ergonomie – minimum pohybů
Ergonomie je základem designu výrobků Planmeca. Konstrukční řešení stomatologické soupravy Planmeca Compact i podporuje ergonomické pracovní postupy ošetření. Boční zdvihový mechanismus křesla a malý základ plivátkového bloku uvolňují prostor pro nohy lékaře i asistenta. Tenký a úzký tvar opěrky zad přispívá k excelentnímu přístupu k pacientovi. Malá konzola nástrojů může být umístěna blízko pacientovi a tím je zabezpečen snadný dosah nástrojů. Perfektně vyvážené biče garantují snadné použití a aktivaci nástrojů. Biče je možné nastavit v závislosti na váze jednotlivých nástrojů.

Digitální intraorální rtg Planmeca

Dokonalá technologie a praktický design dělají rentgen Planmeca Intra nejlepší možnou volbou pro intraorální radiografii. Volitelné expoziční parametry (kV, mA a expoziční čas) maximalizují diagnostickou hodnotu intraorálních snímků a před-programované rychlé nastavení expozičních parametrů urychluje proces snímkování.

Planmeca Intra má generátor pracující na velmi vysoké frekvenci, což snižuje dávku záření, poskytuje neobyčejně dobrý kontrast snímku a zvyšuje spolehlivost.

Planmeca Intra a Planmeca ProSensor vytvářejí dobře organizované pracovní prostředí pro digitální snímkování. Všechny komponenty zobrazovacího systému – rentgen, senzor, ovládací box a PC – mohou být optimálně umístěny v ordinaci.

Strojová endodoncie – Silver Reciproc – VDW

Endodoncie zahrnuje ošetření kořenových kanálků probíhajících uvnitř zubu. V těchto kanálcích probíhá zubní dřeň, která je u zubních zánětů odstraněna, a vzniká tak prostor. Ten je nutné ošetřit, rozšířit, vyčistit a poté zaplnit, aby zub mohl fungovat dál. Strojové ošetření kořenových kanálků nabízí možnost lepšího pročištění, rozšíření, a tedy i zjednodušení značně složitého kořenového systému, a připravuje tak ideální podmínky pro zaplnění kořenových kanálků.

Apexlokátor – Raypex 5 – VDW

Tento přístroj se využívá při endodontickém ošetření. Je určen k přesnému změření délky kořenových kanálků a k lokalizaci tzv. foramen apicale, což je úzký otvor na hrotu zubního kořene, kterým prochází z okolní kosti do dutiny uvnitř zubu (zubní dřeně) vyživující cévy a nervy. Pro dlouhodobý úspěch endodontického ošetření je klíčové ošetřit a vyplnit kořenový kanálek přesně k tomuto zúžení. Apexlokátor pracuje na principu porovnávání tkáňové rezistence (odporu) mezi dvěma elektrodami. Pacientovi je zavěšen do ústního koutku malý kovový háček, který slouží jako jedna elektroda. Druhá elektroda je napojena na nástroj, kterým je kořen zubu ošetřován. Měření tímto přístrojem je naprosto bezbolestné.

Elektrokauter ART

Toto zařízení se používá k ošetření měkkých tkání (dásně, slizniční řasy). Přístroj pracuje s vysokofrekvenčním elektrickým proudem a lze ho využít ke koagulaci (stavění krvácení) nebo k řezu. Výhodou řezu elektrickým proudem je výrazně nižší pooperační bolestivost než při použití klasických chirurgických nástrojů (skalpelů) a rychlejší hojení. Upravovaná tkáň v průběhu řezu a hlavně bezprostředně po něm nekrvácí, což umožňuje provést při jednom sezení výkony, které by při použití klasických řezných nástrojů vyžadovaly rozložení do dvou návštěv s několikadenním odstupem na hojení ošetřované měkké tkáně.

SDS Kerr 4000

Univerzální vysokorychlostní amalgamátor ovládaný mikroprocesorem k zajištění přesného a rovnoměrného míchání. Při šířce oscilačního rozpětí, míchací frekvenci a vámi vybraném čase, nabízí skvělou homogenitu a konzistenci míchaných materiálů. Pro bezpečné ovládání se amalgamátor automaticky vypíná při otevření předního přístupového krytu pro vyjmutí kapslí.

Intraorální kamera

Zařízení, které umožňuje zobrazit těžko dostupná a viditelná místa v ústech na monitoru. Pomáhá tak pacientovi vidět to, co vidí lékař. Lékař může proto zcela jasně vysvětlit aktuální problémy a způsob ošetření.



LCD Monitor

Monitor je umístěn přímo před očima pacienta. Ten může prostřednictvím intraorální kamery na monitoru sledovat přesný postup našeho zubního lékaře a klást mu tak případné dotazy k právě prováděným zákrokům.


Pískovač Kavo

Odstraňovač plaku, pigmentu a kouřových skvrn. Kanyla otočná o 360 stupňů pro ideální pracovní podmínky.

  • Našimi partnery jsou: